Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda ) Zamiana radia na nawigacje z Venture



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
op.dave.man

Czytelnik



Dołączył: 18 Wrz 2020
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Londyn
Posiadane auto: Mazda 3 Takuya 1.6 2011
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Wrz 2020, 19:50
Temat postu:

Zamiana radia na nawigacje z Venture


Witam, posiadam mazde 3 2011 Takuya kilka dni temu w bardzo okazyjnej cenie kupilem nawigacje z modelu Venture pasuje w kokpit idealnie z tym ze kable juz sa inne, zastanawiam aie w takim razie czy wogole mozliwosc takiej zamiany bylbym wdzieczny za jakiekolwiek informacje
Pozdrawiam
D.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery


MazdaCX-30

94 900

2021r.

78 000 km

śląskie

Mazda6

79 900

2019r.

91 000 km

śląskie

Mazda2

52 500

2022r.

58 800 km

wielkopolskie

Mazda6

55 900

2015r.

111 900 km

pomorskie

MazdaCX-5

61 900

2016r.

203 483 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System