Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścilinkitapetyopiniekredytdekoder VIN

Wiadomości motoryzacyjne

Badanie satysfakcji dealerów samochodowych - KIA przerywa supremację Mazdy
Po 4 latach dominacji Mazdy, najlepiej ocenianą przez dealerów marką została koreańska KIA. Pierwsze podium w historii Badania wypracowało sobie Subaru. Natomiast powodem do niepokoju może być słabsza niż w ostatniej edycji ogólna ocena dochodowości dealerskich biznesów. więcej »
Test Mazda CX-5 2.5 Sky-G 4x4 SkyPassion
Mazda CX-5 debiutowała na rynku w 2012 roku. Po trzech latach kompaktowy SUV przeszedł modernizację, a po dwóch kolejnych, w 2017 roku zaprezentowano aktualną, drugą generację japońskiego modelu. W ciągu sześciu lat CX-5 stała się jednym z najpopularniejszych modeli Mazdy - na całym świecie znalazła już ponad 1.5 miliona nabywców, a globalnie jej udział w sprzedaży marki stanowi ok. 25%. więcej »
Test Mazda 3 SKYACTIV-G 2.0 SkyENERGY
Mazda 3 produkowana jest od 2003 roku i jest następcą bardzo popularnego modelu 323. Obecna, trzecia już generacja modelu 3 zadebiutowała w dziesiątą rocznicę wprowadzenia do produkcji pierwszej odmiany. Pojazd zbudowany jest w oparciu o nową konstrukcję nadwozia SKYACTIV, która w porównaniu z poprzednią generacją charakteryzuje się znacznie wyższą wytrzymałością przy jednoczesnej redukcji masy, zapewniając autu zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa. więcej »
Motor Show 2014 – spełniona obietnica
Organizatorzy tegorocznej edycji największych w Polsce targów motoryzacyjnych MOTOR SHOW 2014 od dłuższego czasu przekonywali, że poziom wydarzenia będzie wyjątkowo wysoki, a dzięki skali uda się usatysfakcjonować zwiedzających z całego kraju. Czy cel został osiągnięty? Kto był, te wie. Kto nie mógł dotrzeć do Poznania, niech dokładnie czyta dalej! więcej »
Test Mazda 6 Sport Kombi 2.0 SkyPassion
Rok 2013 okazał się dla Mazdy rekordowy. Trzy nowe modele pozwoliły producentowi z Hiroszimy sprzedać w Polsce aż 4261 samochodów, co oznacza 76% wzrost w porównaniu z rokiem 2012. więcej »
Mazda3 2013 - Skyactive w kompakcie
Nowa Mazda3 zadebiutuje w Europie jesienią 2013 roku, oferując nową jakość wykończenia i innowacyjne rozwiązania Skyactive. więcej »
Test Mazda CX-5 2.0 SKYACTIV-G SkyPASSION AT
Nowy kompaktowy crossover CX5 obok modeli 2, 3 i 6 ma w niedługim czasie stać się flagowym produktem Mazdy. więcej »
Mazda MX-5 z doładowaniem
Mazda MX-5 to lekki i zwinny roadster, który doskonale sprawdza się w roli auta na weekendowe przejażdżki. Są jednak tacy, którzy narzekają na brak mocy pod maską. więcej »
Mazda6 - zapowiedź
Podczas Salonu Samochodowego w Moskwie (29 sierpnia – 9 września 2012) Mazda zaprezentuje nowego sedana Mazda6. więcej »
Mazda 6, czyli być managerem
Piękna sportowa sylwetka, 180 KM, 18-calowe felgi, biały lakier i logo Mazdy na masce. Czytając to, można by pomyśleć, że Mazda przygotowała nowy sportowy model – odświeżoną RX-7, a może jeszcze coś innego. Ten opis pasuje jednak do limuzyny, którą jest Mazda 6, a my mieliśmy niewątpliwą przyjemność ją przetestować w ramach Długodystansowego Testu Flotowego, jako pierwsi. więcej »

 Więcej aktualności auto-moto »
Copyright © www.Auto.pl 2003 - 2019 Created by idealneT and OM System