Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda MX-6 ) JDM Mazda MX-6



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda MX-6 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
areajdm

Czytelnik



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Mazda MX-6 JDM
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Sty 2010, 21:20
Temat postu:

JDM Mazda MX-6


Stan aktualny:
















Dane techniczne:

Silnik FS czyli 114KM i, co ważniejsze, 168Nm. Przebieg 170tyś. z czego większość w Niemczech. Aktualny przebieg 188tyś. Spalanie mierzyłem tylko raz dla każdego typu: miasto 8,8 - trasa 6,8 - mieszany 7,1 przy raczej lekkiej nodze. Z wyposażenia, jak w większości MX-6, bogate jak na 92 rok: halogeny, wspomaganie kierownicy, podgrzewane i regulowane lusterka, ABS, elektryczny szyberdach, elektrycznie wysuwana antena, elektryczne szyby, centralny zamek, przyzwoite audio.


Wykres mocy auta:




Zmiany wizualne i mechaniczne:

Short Shifter, białe migacze, fabryczny spojler od KL, felgi od 323F BA V6, 16 cali na oponach 205/55/16, polerowana pokrywa zaworów, kompletny dolot zimnego powietrza CAI zakończony oryginalnym filtrem HKS z mocowaniem tej samej firmy, sprężyny Jamex -35mm, metalowy katalizator, Mazdaspeed korek chłodnicy, Mazdaspeed korek oleju, JDM polerowane dokładki progów, JDM halogeny, JDM włącznik halogenów, JDM lampy przednie, JDM lampy tylne, trzecie światło stop w spojlerze z wersji JDM, dodane fabryczne tylne chlapacze, JDM fabryczne dokładki progów LSi oraz przednia dokładka LSi, zamek klapy z wersji JDM, tłumik końcowy Mazdaspeed, kierownica Mazdaspeed, klakson Mazdaspeed, fabryczny zestaw nagłośnienia BOSE w bagażniku.


W trakcie realizacji:

Rozpórka przednia własnego projektu i wykonania.


Plany:

Porządna felga, zmiany w zawieszeniu, kolektor wydechowy 4-2-1.


Serwis:

Zimą 2007 roku wymieniłem kompletny układ wydechowy. W styczniu 2008 wymieniłem zaworek pompy oleju. Latem 2008 skończyło się łożysko alternatora - zostało założone nowe łożysko, nowe szczotki oraz nowy stojan. Od razu po kupnie wymieniłem uszkodzone, drobne elementy wnętrza takie jak klamka kierowcy, klapka otwierania wlewu paliwa itp. Latem 2008 wymieniłem amortyzator tylnej klapy oraz instalację elektryczną drzwi kierowcy z powodu popalonej wtyczki w drzwiach. Pod koniec roku 2008 wymieniłem przednie tarcze oraz klocki. Pod koniec roku 2008 zregenerowałem ramiona wycieraczek i pomalowałem na czarny mat. Mniej więcej w tym samym okresie wymieniłem płyn chłodzący. Marzec 2009: wymieniłem przepalone żarówki pozycyjne w przednich lampach, jedną w tylnej lampie, poprawiłem mocowanie boczku drzwi kierowcy, ponieważ okropnie trzeszczał, wyczyściłem wszystkie szpary i zakamarki we wnętrzu, zrobiłem kilka małych zaprawek miejsc, w których odprysnął lakier. Kwiecień 2009: naprawiłem podświetlenie tylnej tablicy, gdzie brakowało w ogóle jednej lampki. 10 czerwca 2009: wymieniłem uszkodzony przełącznik otwierania szyb w drzwiach kierowcy. 27 czerwca 2009: lukster zregenerował przednie zaciski hamulcowe. 15 lipca 2009: tarcze i klocki tylne, zestaw naprawczy tylnych zacisków. 29 października: wymiana prawego, przedniego zacisku hamulcowego, nowy płyn hamulcowy DOT-4.


Lipiec 2009:


















Maj 2009:









Kwiecień 2009:




Marzec 2009:











Luty 2009:







Grudzień 2008:






Listopad 2008:











Lipiec 2008:







Wrzesień 2007:






Lipiec 2007, kilka zdjęć zaraz po kupnie:





Więcej informacji można znaleźć na stronie www.areajdm.pl
_________________
www.areajdm.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda MX-6 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mazda MX-6 »

Opinie o samochodach Mazda MX-6 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda MX-6 ) Oceń swoje auto


Mazda3

44 990

2015r.

169 000 km

śląskie

MazdaCX-3

72 900

2019r.

162 000 km

mazowieckie

Mazda5

17 900

2008r.

228 658 km

mazowieckie

MazdaCX-5

57 900

2015r.

181 249 km

mazowieckie

MazdaCX-3

58 800

2017r.

131 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System