Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiko_1

Czytelnik



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Władysławowo
Posiadane auto: Toyota Avensis
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 06 Mar 2008, 17:51
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


Generalnie Bolidy Młodzieży Wiejskiej nie są wcale takie aż tragiczne, choć 90% społeczeństwa kojarzy je z kolesiem w dresiku, bez karku, z baseballem w bagażniku...

Bravo to też jest wyjście, choć nie wiem jak w nich wygląda bezawaryjność.

Renault Clio, Honda Civic albo CRX też byłyby ciekawym wyjściem na początek, choć CRX jest zbyt "nerwowy".
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Prosiak

Czytelnik



Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Hyundai Sonata LX, 2.7, 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 25 Maj 2008, 17:51
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


...szkoda ze tak wielu ludzi krytykuje BMW i kojarzy je z ludzmi w dresach Sad
Pzdr.
Powrót do góry
adam-as
Moderator

Junior admin


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 951
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie :-)
Posiadane auto: OMEGA B Kombi 2.0 16V + LPG STAG300 ___J.ADMINISTRATOR___
Piwa: 6/0
Wysłany: Nie 25 Maj 2008, 21:11
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


BMW wcale nie jest bolidem wiejskiej młodzieży - to bardzo fajne auta, ale drogie. Fiat też jest niezły ale w większości wypadków bardzo awaryjny i ma słabe zawieszenia w porównaniu do Golfa lub BMW.
Nie fafozyrujcie tu Bravki bo wystarczy spojrzeć na to forum ile i z czym tu ludzie się borykają.
Wszystko zależy czy poprzedni właściciel dbał o auto czy je zażynał i zrobił "na sprzedaż".
Mi się Bravka bardzo podoba, ale przed wczoraj kupiłem drugie auto - Golfa II GT jakiegoś składaka za 2500zł do wożenia ludzi na budowę i muszę powiedzieć że choć starszy, daje radę - na starcie Bravka wącha spaliny hehe Wink
Nie ma złych aut - sa tylko źle zadbane Wink
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Maj 2008, 14:59
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


BMW owszem jest fajne..ale nowe, bądź wyższej serii - 7-ki Smile bo 3-ki są standardowo zajeżdzone przez małolatów, teraz gdy starsze 5-ki są już tańsze też zaczynają być ujeżdżane...później BMW ma taki image jak ma...burakowóz mega wiejski...


Pozdro
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Maj 2008, 16:49
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


Każdy jezdzi tym na co może sobie pozwolić, jedni fiatem drudzy bmw. Faktem jest ze towarzycho jakie sie wozi "betami" nie jest zachęcające do ich kupna. Nowe bmw fajna sprawa, trójki zajechane maksymalnie, starsze piątki około 96 roku czyli juz te opływowe też powoli zaczynają wozić dresiarzy. Najlepiej ściągnąć sobie takie auto z Niemiec osobiście. A co do burakowozu to "dzieciaki"(19 lat) kupują sobie takie bmw, jezdżą jak idioci a najlepsze jest to ze kupują używane często bite za grosze a szpanują i się nim lansują jak by nowe mieli i pewnie dlatego dużo ludzi ma uraz do tej marki. A taki dresik nawet nową kie nie kupi b po pierwsze dowalą sie z czego ma kase a po drugie to nie bmw:) i jeszcze trzecie często nie ma kasy więc woli klepac bete:P
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
Reklama








Wysłany: Pon 26 Maj 2008, 16:49
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
fiatsiena

Debiutant



Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Siena 1.6HL(1997), BMW 320D E-46 (2004)
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 29 Cze 2008, 17:53
Temat postu:

Hmm..


jak BMW to najlepiej 320 wzwyż.. ale słuchaj może jakiegoś Fiata np.Siene Very Happy
_________________
Fiat Siena 1,6 16v HL i jesteś szpanerem:P Bmw sqad..
Powrót do góry
gadu-gadu
rockers5

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 100

Posiadane auto: fabia combi,2005,1.4 16V,ambiente
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 01 Lip 2008, 08:57
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


za te 9 kawałków to bym ustrzelił felicję z motorem 1,6,albo seata Ibiza trzydrzwiowego 1.9 TDI.A jak chcesz zaszaleć na benzynie to citroen saxo 1,4 trudno w polsce spotykany gdyż nieoferowany.Są 1,6 VTS ale wytłuczone.Saxofonem jeżdziłem-warto-75KM i 890 kg masy i BMW w tych pieniądzach we wstecznym lusterku.Bezawaryjne jak na francuza,części tanie,wącha nie pali,sama radość...
Powrót do góry
fiatsiena

Debiutant



Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Siena 1.6HL(1997), BMW 320D E-46 (2004)
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 01 Lip 2008, 09:42
Temat postu:

Citroen?


Saxo jest idiotyczny i drogi! Nie słuchaj tego mojego poprzednika, bo trzeźwy nie jest.. BMW i FIAT= dobry wybór , albo jakaś Alfa Romeo, przecież auto musi wyglądać.. a Ibiza i Saxo to kartony -brzydkie!! Za te pieniądze masz fajnego Fiata, BMW 3, 5 lub Alfe.. Citroen to jedna wielka siara i wieś Smile
_________________
Fiat Siena 1,6 16v HL i jesteś szpanerem:P Bmw sqad..
Powrót do góry
gadu-gadu
R@D
Moderator

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 318
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mazda 6 GG 2.0 02r.
Piwa: 6/0
Wysłany: Wto 01 Lip 2008, 11:01
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


fanatyk? Confused
Powrót do góry
rockers5

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 100

Posiadane auto: fabia combi,2005,1.4 16V,ambiente
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 01 Lip 2008, 16:14
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


No chyba tak.Zakochany we fiacie.Ja wolę kobiety...Przejedź się kolego czymś innym niż siena i stare bmw bo bredzisz.
Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 02 Lip 2008, 14:33
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


a czym ma się przejechać?? fabią ?? Smile

Siena to może nie najlepszy przykład, bo to auto dla rynków rozwijających się...ale zobacz inne modele...a już nie wspomnę o nowych bravo, croma, sedici...jest dobrze Smile


Ja mam bravo i jestem zadowolony, a to też fiat i nie zamieniłbym za BMW w tej samej cenie, bo kupiłbym zwykłego złoma...Nowe BMW jest fajne i super, ale niech się zepsuje...dodatkowo są cholernie drogie.


Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
R@D
Moderator

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 318
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mazda 6 GG 2.0 02r.
Piwa: 6/0
Wysłany: Czw 03 Lip 2008, 14:47
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


KiMCIO napisał:
Nowe BMW jest fajne i super, ale niech się zepsuje...dodatkowo są cholernie drogie.


Pozdrawiam

No niestety ale to nie jest samochód dla mas. Jak kogoś nie stać na taki samochód to go nie kupuje. Proste...
Owszem, ja również bym nie kupił BMW w tej cenie ale Fiata raczej bym nie wybrał. Jeździłem kilkoma Fiatami a aktualnie mam również Seicento `02 i po prostu nie pasuje mi ta marka. Nowe Fiaty już nie są tak tandetne jak kiedyś ale ciągle mnie coś od nich odpycha. Np. 4 lata temu rozważałem zakup Doblo ale ten grill i środek były dla mnie tragiczne. Pomijam fakt że przez 25 minut w salonie nie doprosiłem się nikogo z obsługi o krótką rozmowę.
Moim zdaniem wszystko jest kwestią gustu i zasobności portfela. Ale takie pisanie że Fiat, Fiat i Fiat zakrawa na śmieszność.
Jednak ogromnym plusem Fiatów jest niski koszt utrzymania. Części są tanie jak barszcz i można w nich przebierać, nowe używane, oryginalne, zamienniki itd. Tego chyba zawsze będę zazdrościł użytkownikom Fiata. Bo niestety do mojego samochodu którym na codzień jeżdżę to jedna tarcza kosztuje tyle co cały komplet hamulców do Srajtka Smile
Powrót do góry
fiatsiena

Debiutant



Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Siena 1.6HL(1997), BMW 320D E-46 (2004)
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 03 Lip 2008, 15:21
Temat postu:

!!!


Nazwaliście mnie Fanatykiem, który jeździ starą BMW, starą z rocznika 2004 w wersjii Exclusive?? Stara, jak cie nie stać na taką to morde przymnij!.. siądź w takiej a potem gadaj.. prostaku!
Fiaty są dobre, skody także, a może Opelek Corsa?
_________________
Fiat Siena 1,6 16v HL i jesteś szpanerem:P Bmw sqad..
Powrót do góry
gadu-gadu
rockers5

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 100

Posiadane auto: fabia combi,2005,1.4 16V,ambiente
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 03 Lip 2008, 16:33
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


Kup sobie jeszcze wypasioną multiplę w kolorze pink panter.A kolega na początku pisał że ma tylko 9 tys.I za co on kupi taką Twoją wypasioną bm-kę?,a potem ją utrzyma?A poza tym nie zdziw się jak Ci się woda do Twojej bm-ki zacznie lać przez tylną szybę.Mam przyjemność pracować w fabryce gdzie produkowane są części do Twojego wypasionego bmw i widzę jak są robione.Ale co Ty możesz o tym wiedzieć....Auta to auta-mają się turlać a i tak skończą na złomie.Nie wiem może kiedyś się zakocham w jakiejś marce np.bmw a potem w domu sobie zrobię taką kapliczkę gdzie będę mógł sobie powiesić ukochaną fotę i się onanizować.Ale póki co jestem normalny.
Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 04 Lip 2008, 09:32
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) bmw


no 9 tys. na fabie mu nie starczy Smile dlatego mu polecilem cos czym jezdze i nie nazekam...za 9 kola moglby felicje kupic,a le to jak dla mnie pomylka...w niskich cenach to ciezko cos sensownego znalezc.
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


MazdaCX-3

54 950

2017r.

145 300 km

wielkopolskie

MazdaCX-3

66 800

2018r.

133 000 km

małopolskie

MazdaCX-3

67 900

2016r.

122 000 km

mazowieckie

Mazda5

17 900

2009r.

212 980 km

śląskie

MazdaCX-30

96 900

2019r.

112 420 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System