Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda Premacy ) Czy ktoś zna przyczynę? Proszę o pomoc!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda Premacy ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romano77

Czytelnik



Dołączył: 03 Maj 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Mazda Premacy 1.8 Benzyna + gaz
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Maj 2017, 18:53
Temat postu:

Czy ktoś zna przyczynę? Proszę o pomoc!


Witam wszystkich użytkowników, jestem nowy na forum.
Posiadam Mazdy Premacy 1.8 benzyna + gaz 2002 rok od 4 lat. Auto sprowadzone z niemiec, serwisowane w mazdzie wszystko oryginalne.
Niestety pół roku temu gaz wypalił zawór, była robiona głowica itp. wszystko działało przez jakieś 2 tygodnie dobrze,niestety jak się okazało zostało to zrobione źle mechanik dał brzydko mówiąc d'''. kopciło, dymiło szarpało na wolnych obrotach i czasami gasło silnik brał olej, z płynu chłodniczy budyń..itd. Wstawiłem ''nowy silnik'' żyleta sprawdzane wszystko chodzi super jest moc nie kopci nie bierze oleju ani nic poza jednym problemem mianowice długo kręci podczas odpalania i strasznie szarpie przy ruszaniu i na wolnych obrotach. Jak już wskocze na drugi bieg i powyzej 2 tys. obrotów jedzie super. Poza tym z rury strzela i czasami kapie jakby złą mieszankę podawał a czy auto jest na gazie czy na benzynie wszystko jest niestety tak samo. Byłem już u kilku mechaników, gazowników i rozkładają ręce. Sprawdzane i podmieniane cewki, świece, silnik krokowy, przepustnica, wtryski sprawdzona eletkryka z gazem jest też ok i dalej to samo! dławi się jak się rusza i na wolnych obrotach strasznie szarpie. Już nie mam pojęcia gdzie jest problem może wspólnymi siłami coś wymyślimy...
Powrót do góry
maxpayn06

Czytelnik



Dołączył: 19 Lis 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): radom
Posiadane auto: mazda premacy 1840
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 19 Lis 2017, 17:13
Temat postu:

Re: Czy ktoś zna przyczynę? Proszę o pomoc!


romano77 napisał:
Witam wszystkich użytkowników, jestem nowy na forum.
Posiadam Mazdy Premacy 1.8 benzyna + gaz 2002 rok od 4 lat. Auto sprowadzone z niemiec, serwisowane w mazdzie wszystko oryginalne.
Niestety pół roku temu gaz wypalił zawór, była robiona głowica itp. wszystko działało przez jakieś 2 tygodnie dobrze,niestety jak się okazało zostało to zrobione źle mechanik dał brzydko mówiąc d'''. kopciło, dymiło szarpało na wolnych obrotach i czasami gasło silnik brał olej, z płynu chłodniczy budyń..itd. Wstawiłem ''nowy silnik'' żyleta sprawdzane wszystko chodzi super jest moc nie kopci nie bierze oleju ani nic poza jednym problemem mianowice długo kręci podczas odpalania i strasznie szarpie przy ruszaniu i na wolnych obrotach. Jak już wskocze na drugi bieg i powyzej 2 tys. obrotów jedzie super. Poza tym z rury strzela i czasami kapie jakby złą mieszankę podawał a czy auto jest na gazie czy na benzynie wszystko jest niestety tak samo. Byłem już u kilku mechaników, gazowników i rozkładają ręce. Sprawdzane i podmieniane cewki, świece, silnik krokowy, przepustnica, wtryski sprawdzona eletkryka z gazem jest też ok i dalej to samo! dławi się jak się rusza i na wolnych obrotach strasznie szarpie. Już nie mam pojęcia gdzie jest prczy koblem może wspólnymi siłami coś wymyślimy...

czy ktoś tobie juz coś doradził czy nadal masz problem
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda Premacy ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mazda Premacy »

Opinie o samochodach Mazda Premacy - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda Premacy ) Porady, problemy techniczne


Mazda5

17 499

2007r.

239 000 km

warmińsko-mazurskie

MazdaCX-3

56 800

2018r.

156 000 km

małopolskie

MazdaTribute

17 900

2006r.

211 548 km

mazowieckie

Mazda6

49 900

2013r.

199 107 km

śląskie

Mazda2

19 700

2009r.

127 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System