Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda Xedos ) blacharz-lakiernik/Mazda 323F



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda Xedos ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damag25

Czytelnik



Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 13 Lip 2008, 13:13
Temat postu:

blacharz-lakiernik/Mazda 323F


Witam,
niedawno kupiłam Mazdę 323F. Szukam, dobrego ( hmm, nie dobrego, tylko rewelacyjnego) blacharza we Wrocławiu, który idealnie dobierze lakier. Z góry dzięki.
Powrót do góry
Mariusztoledo

Debiutant



Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Dwór Mazowiecki
Posiadane auto: Seat Toledo II,1.6 benz,105KM, 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Gru 2011, 15:11
Temat postu:

Re:odbry lakierwnik Wrocław


Post już troszke "myszką" trącający, jednak dziś dzień świąteczny i mam chwilkę czasu by sobie troszkę pobuszować na forum. przypuszczam, że sama Mazda już dawno lśni nowym lakierem po maprawie, ale jak tak przgladam form (róznych marek) pod względem Wrocław i okolice to znalazłem bardzo dużo zapytań o dobry jakościowo warsztat blacharsko-lakierniczy w tego terenu, z tego powodu zdecydowałem sie jednak na odpowiedź na niniejszy post. Od pewnego czasu róznież we Wrocławiu (podobnie jak w większości miast patrząc na "dawny" podział administracyjny), fillie swoje otworzył warsztat do którego strony prowadzi niniejszy link. Nie będę pisał, że są oni najtańszym rozwiązaniem, jednak w pełni to rekompensuje jakosc naprawy. Choc przyznam otwarcie, że jak na poziom naprawy spojrzy się przez pryzmat własnie jakości to ceny w tym przypadku należy uznać za niskie. Nie mniej uważam, że "nadal poszukujący" blacharza i lakiernika stawiającego na jakość to polecam wzięcie pod rozwagę właśnie tej oferty
_________________
Seat=hiszpańska energia+niemiecka solidność, wszystko super oprócz wieku Sad, początek poszukiwań SUV'a Może teraz coś takiego dla odmiany?
Powrót do góry
dianaPL

Debiutant



Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): dom
Posiadane auto: ...
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 19 Sie 2012, 23:19
Temat postu:

Re: ( Mazda Xedos ) blacharz-lakiernik/Mazda 323F


Mariusztoledo mówisz o tym serwisie na warszawskim Targówku? Bo ja ich znam ze stolicy, a Ty piszesz o Wrocławiu? Czyli jak mam rozumieć tam też są?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda Xedos ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mazda Xedos »

Opinie o samochodach Mazda Xedos - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda Xedos ) Porady, problemy techniczne


Mazda6

42 700

2014r.

218 000 km

mazowieckie

Mazda5

29 999

2014r.

169 000 km

małopolskie

Mazda6

49 900

2014r.

202 800 km

lubelskie

Mazda5

16 990

2007r.

242 913 km

pomorskie

MazdaCX-5

48 999

2013r.

201 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System