Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda ) Pasek rozrządu GATES i DAYCO



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda ) Oferty kupna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lee76

Dyskutant



Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 61
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gorzów Wlkp / Witnica
Posiadane auto: Audi 80
Piwa: 2/0
Wysłany: Wto 25 Wrz 2012, 00:39
Temat postu:

Pasek rozrządu GATES i DAYCO


Witam

Ostatnie sztuki w promocyjnej sprzedaży

GATES 5213XS - 15zł
DAYCO DAY94154 - 14zł

MAZDA 323 / 121

rolki, napinacze i inne paski, kable wys.napiecia, świece i inne w promocyjnych ofertach

Pozdrawiam

GG 43952255
Powrót do góry
gadu-gadu
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Wto 25 Wrz 2012, 05:21
Temat postu:

Re: ( Mazda ) Pasek rozrządu GATES i DAYCO


Zauważyłem że Twoja twórczość na forum sprowadza się do sprzedaży ostatnich sztuk pewnych części. Proszę zaprzestać traktowania forum jako sklepu, proszę także usunąć swoją stronę www bo ona jest reklamą zamieszczoną bez zgody administratora. Proszę zastosować się do powyższych wskazówek bo możemy się rozstać
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
Lee76

Dyskutant



Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 61
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gorzów Wlkp / Witnica
Posiadane auto: Audi 80
Piwa: 2/0
Wysłany: Wto 25 Wrz 2012, 21:18
Temat postu:

Re: ( Mazda ) Pasek rozrządu GATES i DAYCO


Witam.

Jak zauważyłeś zapewne, moje posty-ofert w odpowiednim do tego dziale zostały zamieszczone tuż po zarejestrowaniu się. Po co ? ano po to - że sprzedając "ostatnie" jak to podkreśliłeś części, artykuły pochodzące z mojego sklepu-hurtowni oferuję po cenach praktycznie wagi skupu złomu ( mówiąc kolokwialnie ) ( nowe tarcze ham. po 15zł ) a dla użytkowników danej marki/pojazdu to nie lada gratka Wink czyż nie.
Nie które fora dopuszczają możliwość pisania postów w dziale sprzedam/kupie po minimum niezbędnych postów technicznych - u Was tego nie zauważyłem w regulaminie - niech to będzie moje prawne wytłumaczenie i samoobrona na zarzuty - bo od siebie napiszę, że prowadząc działalność od ponad 12lat ( warsztat i sklep ) w chwili obecnej nawet hurtownie jest w stanie pomóc w dziedzinie technicznej, nie tylko mechanicznej ale również LPG i elektryka - ale jak już wcześniej pisałem - mój szybki start po rejestracji u Was był z ofertą jak najbardziej promocyjną - Forumowicze mogą być zadowoleni z czegoś co akurat mogą potrzebować do auta a z pewnością nie kupią w tej cenie.
Co do WWW w moim profilu - Profil nie jest reklamą - co innego gdybym zrobił "stopkę" podpis - ale jeżeli naruszam regulamin proszę o wskazanie punktu i bezzwłocznie się dostosuję.
Mam nadzieje, że nie nadużyjecie swojej mocy w wiadomym kierunku, nikogo nie chcę drażnić ani się przekomarzać, wiem że mogło to nie wyglądać zbyt ładnie odnośnie mojego początku z ofertami.

Pozdrawiam.
Waldemar
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda ) Oferty kupna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda ) Oferty kupna

11) Witam. »

Mazda3

24 900

2010r.

165 000 km

mazowieckie

Mazda5

16 990

2007r.

242 913 km

pomorskie

Mazda6

22 900

2010r.

230 788 km

mazowieckie

MazdaTribute

15 900

2004r.

225 780 km

mazowieckie

MazdaCX-5

53 900

2013r.

168 740 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System