Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda ) Polecane ASO Mazda na Śląsku



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mazdapb

Czytelnik



Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Ford
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 21 Maj 2012, 21:00
Temat postu:

Polecane ASO Mazda na Śląsku


Witam


Zastanawiam sie nad kupnem nowej Mazdy 6 (Takeri) pod koniec roku - w momencie jej premiery. Jednakże sama marka oraz opinia o jej bezawaryjności to dla mnie za mało i chciałbym sie dowiedzieć jeszcze parę rzeczy min. o jakości ASO, zapleczu technicznym, cenach przeglądu i części zamiennych itd. W głównej mierze najbardziej zależy mi na opini na temat ASO Mazda Boroń - Dąbrowa Górnicza, ASO Pro-Moto Katowice i serwisowi Mazda-Dobosz Chorzów, no bo co z tego że auto jest robione przez dokładnych i precyzyjnych japończykow, jest bezawaryjne skoro w ASO jakiś partacz ci je rozgrzebie na przeglądzie i rozwali do końca.

Także moje pytanie jest takie: Co sadzicie o wyżej wymienionych serwisach, czy mieliście z nimi do czynienia, czy są solini - nie muszą poprawiać po sobie, czy biorą odpowiedzialność za swoja pracę - jeśli by poszło coś nie tak. Czy nie kantują na wymianach (np. nic nie wymieniają ale kasują za wymianę), Czy nie kantują na cenach części. Jak wyglądają cenowo za przeglądy, części. Czy wykonują dodatkowo jakieś drobne gesty dla klienta po serwisie np. umycie i odświeżenie auta po serwisie.

Jeśli macie jakieś swoje pozytywne lub negatywne opinie na temat tych serwisów zapraszam do udzielnia się w tym temacie.

Czytałem inne wątki na temat tych serwisów ale z racji tego że są dość stare i jakość obsługi mogła się zmienić to postanowiłem otworzyć nowy.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda ) Polecane warsztaty

12) ducato »

MazdaCX-3

72 900

2019r.

162 000 km

mazowieckie

Mazda6

64 500

2018r.

170 100 km

wielkopolskie

Mazda3

18 700

2011r.

264 000 km

mazowieckie

Mazda6

52 900

2013r.

157 000 km

mazowieckie

MazdaCX-5

44 900

2012r.

260 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System