Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda Premacy ) Kable do oryginalnego radia



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda Premacy ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maje24

Czytelnik



Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): WROCŁAW
Posiadane auto: mazda premacy
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Mar 2012, 19:49
Temat postu:

Kable do oryginalnego radia


Witam serdecznie.
Zwracam sie do szanownych forumowiczów o pomoc prosząc za razem o wyrozumiałość wobec mojej osoby jeżeli wątek takowy został juz wcześniej poruszony.
Mianowicie od tygodnia jestem właścicielem Mazdy Premacy 2000 rok 2.0 DITD 90 KM. Jestem z tego zakupu bardzo zadowolony tylko jedna kwestia mnie bardzo irytuje . Mianowicie poprzedni właściciel w zamontował w tym autku radio CD przerabiając wiązkę na wejście ISO. W momencie sprzedaży wyjął to swoje wspaniałe radio ( co było kwestią ustalona wcześniej) i dał mi radio oryginalne, żebym sobie zamontował. Jest to bardzo ładne radio które chcę posiadać w swoim aucuie pomimo faktu, że jest ono na kasetę magnetofonową.
I tu pojawia sie problem, gdyż po pierwsze w konsole włożył zaślepkę która zakrywała różnicę w gabarytach pomiędzy nowym a starym radiem. Po drugie wtyczka nie pasuje do starego radia a po trzecie zapewne będę potrzebował jakiś kod do tego oryginalnego radia.
Proszę o podpowiedź jak wyjąć tą zaślepkę bo trzyma sie niesamowicie mocno a ja nie chcę czegos połamać oraz przosze o poradę czy można dokupić gdzieś końcówkę wiązki do starego radia. Szukam wszędzie i nigdzie nie mogę takiej namierzyć.
Dziękuję z góry za ewentualna odpowiedź i pozdrawiam .
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Sob 24 Mar 2012, 20:49
Temat postu:

Re: ( Mazda Premacy ) Kable do oryginalnego radia


podjedz do norauto lub poszukaj na alllegro- potrzeba jest przejsciówka z iso na mazde. w ten sposob dopasujesz do gniazda Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
maje24

Czytelnik



Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): WROCŁAW
Posiadane auto: mazda premacy
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 25 Mar 2012, 06:32
Temat postu:

Re: ( Mazda Premacy ) Kable do oryginalnego radia


Dziękuję, pięknie. Wiem ,że są przejściówki z mazdy na iso i dziwi mnie , że poprzedni właściciel nie skorzystał z tego rozwązania tylko upie......ł kable a potem lutował końcówkę iso, ale nie wiedziałem że sa też przejściówki odwrotne.
A gdzie znajduje sie to "norauto" ? Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda Premacy ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mazda Premacy »

Opinie o samochodach Mazda Premacy - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda Premacy ) Porady, problemy techniczne


Mazda6

22 900

2010r.

230 788 km

mazowieckie

Mazda3

49 900

2015r.

116 606 km

łódzkie

MazdaCX-3

67 300

2017r.

76 113 km

podkarpackie

Mazda3

46 800

2017r.

190 000 km

małopolskie

Mazda6

49 900

2014r.

202 800 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System