Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda Premacy ) Kable do oryginalnego radia



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda Premacy ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maje24

Czytelnik



Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): WROCŁAW
Posiadane auto: mazda premacy
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Mar 2012, 19:49
Temat postu:

Kable do oryginalnego radia


Witam serdecznie.
Zwracam sie do szanownych forumowiczów o pomoc prosząc za razem o wyrozumiałość wobec mojej osoby jeżeli wątek takowy został juz wcześniej poruszony.
Mianowicie od tygodnia jestem właścicielem Mazdy Premacy 2000 rok 2.0 DITD 90 KM. Jestem z tego zakupu bardzo zadowolony tylko jedna kwestia mnie bardzo irytuje . Mianowicie poprzedni właściciel w zamontował w tym autku radio CD przerabiając wiązkę na wejście ISO. W momencie sprzedaży wyjął to swoje wspaniałe radio ( co było kwestią ustalona wcześniej) i dał mi radio oryginalne, żebym sobie zamontował. Jest to bardzo ładne radio które chcę posiadać w swoim aucuie pomimo faktu, że jest ono na kasetę magnetofonową.
I tu pojawia sie problem, gdyż po pierwsze w konsole włożył zaślepkę która zakrywała różnicę w gabarytach pomiędzy nowym a starym radiem. Po drugie wtyczka nie pasuje do starego radia a po trzecie zapewne będę potrzebował jakiś kod do tego oryginalnego radia.
Proszę o podpowiedź jak wyjąć tą zaślepkę bo trzyma sie niesamowicie mocno a ja nie chcę czegos połamać oraz przosze o poradę czy można dokupić gdzieś końcówkę wiązki do starego radia. Szukam wszędzie i nigdzie nie mogę takiej namierzyć.
Dziękuję z góry za ewentualna odpowiedź i pozdrawiam .
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Sob 24 Mar 2012, 20:49
Temat postu:

Re: ( Mazda Premacy ) Kable do oryginalnego radia


podjedz do norauto lub poszukaj na alllegro- potrzeba jest przejsciówka z iso na mazde. w ten sposob dopasujesz do gniazda Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
maje24

Czytelnik



Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): WROCŁAW
Posiadane auto: mazda premacy
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 25 Mar 2012, 06:32
Temat postu:

Re: ( Mazda Premacy ) Kable do oryginalnego radia


Dziękuję, pięknie. Wiem ,że są przejściówki z mazdy na iso i dziwi mnie , że poprzedni właściciel nie skorzystał z tego rozwązania tylko upie......ł kable a potem lutował końcówkę iso, ale nie wiedziałem że sa też przejściówki odwrotne.
A gdzie znajduje sie to "norauto" ? Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda Premacy ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mazda Premacy »

Opinie o samochodach Mazda Premacy - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda Premacy ) Porady, problemy techniczne


MazdaCX-3

78 900

2018r.

128 000 km

śląskie

Mazda2

19 700

2009r.

127 000 km

mazowieckie

Mazda3

66 300

2018r.

141 039 km

podkarpackie

Mazda2

54 950

2018r.

40 500 km

wielkopolskie

MazdaCX-5

53 900

2013r.

168 740 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System