Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda 6 ) Problem z radiem.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda 6 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bandziorek3

Czytelnik



Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): niemcy .NRW.Düsseldorf
Posiadane auto: Mazda 6.143 ps.2.0 siesel.2006 rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Lip 2011, 13:40
Temat postu:

Problem z radiem.


Witam jestem uzytkownikiem Madzi 6 z 2006 roku diesel 105 kw W najbogatszym wyposazeniu ,mam system audio Bose wszyscy wiedza oco chodzi .Wczoraj podczas jazdy zmienilem cd i uslyszalem ze cos sie dzieje z nim nic nie wskoczylo i zniklo wszystko z wyswietlacza radio dziala ale nic sie nie da zrobic cd nie dziala zapomnialem dodac ze to radio ze zmieniarka na 6 plyt czy ktos moze mi pomoc bede bardzo wdzieczny..pozdrawiam..
_________________
Mazda 6 lepsze od niemieckich wynalazkow.
Powrót do góry
gadu-gadu
artcor

Czytelnik



Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bournemouth
Posiadane auto: Mazda 6 Estate 2.0 Diesel (136)
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Cze 2012, 20:41
Temat postu:

Re: ( Mazda 6 ) Problem z radiem.


Wyglada na to ze zaciela ci sie plyta w zmieniarce. Pewnie miales piraty w srodku a te czesto sa minimalnie ciensze od oryginalnych plyt co wystarczy zeby mechanizm ich przesuwania sie "omsknął" i po ptakach.

Podobno pomaga odlaczenie akumulatora zeby zresetowac zmieniarke i po ponownym podlaczeniu sprobowac wcisna Eject zeby wyplulo plyty.

U mnie nie zadzialalo i skonczylo sie na demotazu zmieniarki i po jej rozebraniu na ile sie dalo i odwagi starczylo (zegarki Tissot przy tym to konstrukcje proste jak lopata) wydlubaniu a raczej wepchnieciu delikatnie plyt na swoje miejsca jakims malenkim srubokrecikiem. Ale uwaga, tam jest z 1500 srubek, srubeczek, sprezynek i cięgiełek. Mimo ze robilem zdjecia kazdej srubki przed jej wykreceniem i tak mi ze dwie chyba zostaly po zlozeniu wszystkiego spowrotem do kupy Smile Wazne ze po podlaczeniu spowrotem, wyplulo wreszcie felerne plyty i teraz gra i buczy jak nowa. Zaoszczedzilem jakies 3tysiace bo tyle zaspiewala mazda za nową + robocizna Smile

Poza tym w miedzyczasie podlaczylem w aucie elektroniczna zmieniarke wiec glownie korzystam z niej i nie ryzykuje niepotrzebnie ponownej koniecznosci rozbierania tego dranstwa.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda 6 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mazda 6 »

Opinie o samochodach Mazda 6 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda 6 ) Oceń swoje auto

17) zegar »

MazdaCX-5

105 000

2017r.

29 000 km

lubelskie

Mazda2

19 700

2009r.

127 000 km

mazowieckie

Mazda3

20 990

2009r.

173 000 km

wielkopolskie

Mazda5

17 900

2008r.

228 658 km

mazowieckie

Mazda2

54 950

2018r.

40 500 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System