Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda 626 ) Wskaźnik paliwa



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda 626 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartt88

Czytelnik



Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świdnik
Posiadane auto: Mazda 626 1.8 KAT 1997
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 16 Maj 2011, 21:48
Temat postu:

Wskaźnik paliwa


Witam, od niedawna jestem posiadaczem mazdy 626 97r (od tego roku zaczęła się produkcja tego modelu). Zauważyłem coś niepokojącego i nie mam pojęcia co może być tego przyczyną, a mianowicie: wskaźnik który pokazuje poziom paliwa w baku podczas przełączania kluczka w stacyjce na poziom 0 nie opada, wciąż pokazuje stan paliwa, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale problem ten pojawił się gdy do samochodu został podłączony transmiter mp3 do radia który podłączany jest do zapalniczki, nie mam pojęcia czy to to jest przyczyną lecz nawet już po wyjęciu transmitera z zapalniczki wskaźnik paliwa i tak nie spada do zera przy stacyjce na poziomie 0 (piszę o tym transmiterze bo koledzy mówili że taki transmiter potrafił szkodzić np. koledze w kierunkowskazach coś psuł) gdy tego transmitera nie używałem wcześniej wskaźnik chodził normalnie, dopiero po pierwszym podłączeniu stało się coś nei tak i nie wiem czy to on był tego przyczyną, czy przepalił jakiś bezpiecznik przez co wskaźnik zgłupiał i nie opada ? Również stało sie to że żarówka od światła mijania się przepaliła no ale tak jak mowię nie wiem czy to przez ten transmiter to się stało, w każdym bądź razie co może być przyczyną tego że wskaźnik po wylączeniu samochodu, wyjęcia kluczyków ze stacyjki nie opada na stan 0 ?
Powrót do góry
gadu-gadu
Piotr1978A

Debiutant



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 44
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Mazda 626
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 17 Cze 2011, 16:48
Temat postu:

wskaznik paliwa


Witaj ja mam 626 98 r. wskaznik paliwa nigdy mi nie opadl na stan 0 po wylaczeniu silnika i wyjeciu kluczykow ze stacyjki.
Jedynie opada jka sie zuzywa paliwo i tak mialem kilka dni temu ze az mi sie kontrolka rezerwy zapalila.
Moim zdaniem musisz pojeździc az zapali ci sie kontrolka rezerwy wtedy bedziesz wiedzial czy jest oki , bo w przeciwnym razie moglo tez dojc do zawieszenia sie wskaznika paliwa w baku.
Pozdrawiam i zycze szerokiej drogi.
Powrót do góry
paco11

Czytelnik



Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: Mazda 626 1.8benz 96r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 17 Kwi 2015, 13:56
Temat postu:

Re: ( Mazda 626 ) Wskaźnik paliwa


witam. mam ten sam problem. tylko u mnie zostal na miejscu wskaznik w ktorym byl. i tak samo stalo sie to po podlaczeniu transmitera. jakies pomysly co moze byc nie tak?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda 626 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mazda 626 »

Opinie o samochodach Mazda 626 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda 626 ) Porady, problemy techniczne


MazdaCX-30

96 900

2019r.

112 420 km

warmińsko-mazurskie

MazdaCX-3

72 900

2019r.

162 000 km

mazowieckie

Mazda3

66 300

2018r.

141 039 km

podkarpackie

Mazda3

69 800

2020r.

127 000 km

małopolskie

Mazda5

17 499

2007r.

239 000 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System