Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda 6 ) mazda 6 turbo disel 2002 problem olej! pilne



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda 6 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DARIUSZ59

Czytelnik



Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): BRZEG
Posiadane auto: MAZDA 6 DISEL 2 L
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 10 Cze 2011, 19:26
Temat postu:

mazda 6 turbo disel 2002 problem olej! pilne


proszę o pomoc ,otóz wymieniłem olej stary miałem -dekstrolia ?? na nowy po przeczytaniu postów wczesniejszych na markę ELF 10-40 ,KTOŚ NAPISAŁ ZE TEN OLEJ TO PRODUKUJE ELF itd ,zrobiłem na nim 1500 km ,potem zaczeła mi sie zapalać w czasie jazdy lamka oleju ,sprawdzałem olej i był w normie ,to trwało 2 dni aż jade do miasta 2 km po drodze pali sie lampka oleju i nagle czuje że pedał hamulca robi się twardy i nie moge hamować ,za chwile jak sie zatrzymałem i ruszyłem wszystko wracało do normy. zatrzymałem się ,sprawdziłem olej -ok! ruszyłem zrobiłem 500 metrów nagle obroty poczułem wolne jakby miało mi zaniknąć ale one wróciły do normy po minucie daje gazu na krzyżówce i usłyszałem zawory i nagkle auto straciło moc stanąłem.chciałem odpalić było trudno,moje odczucie to tak jakby rozrząd się zmienił -zapaliło ale ruszyłem zaledwie 10 metrów i padło wszystko.popchaliśmy auti na bezpieczne miejsce ,odczekalismy pół godż i auto zapaliło ,miało normalne obroty ale lampka czerwona oleju pali się a czasem zanika,auti teraz stoi i nie chce je ruszać ,nie wiem co mogło by pójść ,podejrzenia mam ,podobno olej może zły i nie było odpowiedniego cisnienia oleju i z tą nie było chyba smarowania .co mnie teraz czeka to nie wiem .a co zrobić też nie wiem.podejrzewam ze mam duzy problem.moze ktoś mi coś podpowie co mnie czeka a l co mogę tylko jeszcze spróbować aby to wszystko zniknęło przy minimalnym wysiłku i kasy. Crying or Very sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda 6 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mazda 6 »

Opinie o samochodach Mazda 6 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda 6 ) Porady, problemy techniczne

10) zegar »

Mazda6

52 900

2013r.

157 000 km

mazowieckie

MazdaCX-5

44 900

2012r.

260 000 km

lubelskie

Mazda3

8 400

2005r.

336 638 km

kujawsko-pomorskie

MazdaCX-3

54 950

2017r.

145 300 km

wielkopolskie

MazdaBT-50

33 900

2006r.

209 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System