Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mazda Xedos ) blacharz-lakiernik/Mazda 323F



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda Xedos ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damag25

Czytelnik



Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 13 Lip 2008, 13:13
Temat postu:

blacharz-lakiernik/Mazda 323F


Witam,
niedawno kupiłam Mazdę 323F. Szukam, dobrego ( hmm, nie dobrego, tylko rewelacyjnego) blacharza we Wrocławiu, który idealnie dobierze lakier. Z góry dzięki.
Powrót do góry
Mariusztoledo

Debiutant



Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Dwór Mazowiecki
Posiadane auto: Seat Toledo II,1.6 benz,105KM, 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Gru 2011, 15:11
Temat postu:

Re:odbry lakierwnik Wrocław


Post już troszke "myszką" trącający, jednak dziś dzień świąteczny i mam chwilkę czasu by sobie troszkę pobuszować na forum. przypuszczam, że sama Mazda już dawno lśni nowym lakierem po maprawie, ale jak tak przgladam form (róznych marek) pod względem Wrocław i okolice to znalazłem bardzo dużo zapytań o dobry jakościowo warsztat blacharsko-lakierniczy w tego terenu, z tego powodu zdecydowałem sie jednak na odpowiedź na niniejszy post. Od pewnego czasu róznież we Wrocławiu (podobnie jak w większości miast patrząc na "dawny" podział administracyjny), fillie swoje otworzył warsztat do którego strony prowadzi niniejszy link. Nie będę pisał, że są oni najtańszym rozwiązaniem, jednak w pełni to rekompensuje jakosc naprawy. Choc przyznam otwarcie, że jak na poziom naprawy spojrzy się przez pryzmat własnie jakości to ceny w tym przypadku należy uznać za niskie. Nie mniej uważam, że "nadal poszukujący" blacharza i lakiernika stawiającego na jakość to polecam wzięcie pod rozwagę właśnie tej oferty
_________________
Seat=hiszpańska energia+niemiecka solidność, wszystko super oprócz wieku Sad, początek poszukiwań SUV'a Może teraz coś takiego dla odmiany?
Powrót do góry
dianaPL

Debiutant



Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): dom
Posiadane auto: ...
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 19 Sie 2012, 23:19
Temat postu:

Re: ( Mazda Xedos ) blacharz-lakiernik/Mazda 323F


Mariusztoledo mówisz o tym serwisie na warszawskim Targówku? Bo ja ich znam ze stolicy, a Ty piszesz o Wrocławiu? Czyli jak mam rozumieć tam też są?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( Mazda Xedos ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mazda Xedos »

Opinie o samochodach Mazda Xedos - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mazda Xedos ) Porady, problemy techniczne


Mazda2

54 950

2018r.

40 500 km

wielkopolskie

MazdaCX-5

44 900

2012r.

260 000 km

lubelskie

Mazda3

8 400

2005r.

336 638 km

kujawsko-pomorskie

MazdaCX-5

105 000

2017r.

29 000 km

lubelskie

MazdaBT-50

33 900

2006r.

209 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System