Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Pią 23 Maj 2008, 17:36
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


W tej chwili smigam Sandaczem i turlam Syrena 105L. Very Happy
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Maj 2008, 13:39
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


może i jestem krnąbrny, ale miałem kilka aut i kilkoma jeżdżę w firmie i moje bravo wcale nie różni się awaryjnością od innych, jak zaczniesz ujeżdżać samochód to go zajeździsz...a co do vw - porównaj ceny i roczniki - golf z 93, bravo z 99, przebiegi?? golf - 500000, bravo 150000, teraz zajmiemy się niezawodnością?? golf - śmietnik, bravo - warsztat Smile wybieram zdecydowanie warsztat, szczególnie że po mojej ekplotacji i przebiegu 25000 po polskich drogach mam do wymiany aż tuleje wachacza lewego przedniego, koszt części - 30 pln.

Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
Gogol

Stały Bywalec



Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 193
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Scenic
Piwa: 9/5
Wysłany: Sob 24 Maj 2008, 14:52
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Polecam ci scenica jakiegoś starszego np 1997r. ,ale mam dylemat czy kupisz takie autko za taką cene (musiał byś dobrze szukac) .
POZDRAWIAM
Powrót do góry
gadu-gadu
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Maj 2008, 16:09
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Każdy kto wsiądzie w fiata ten zobaczy, że nie jest to samochód dla szpanu a kto się przejedzie i będzie go użytkował ten stwierdzi ze jest to tani w eksploatacji samochód do codziennego użytkowania a nie wyrywania lasek na starego golfa czy bmw pod remizą. Najwięcej gadają na fiata Ci co nie jeździli nim albo wsiedli w 126p, bo kto miał do czynienia z Fiatem ten wie ze nie ma on nic wspólnego z 126 czy 125p. Ja też mam fiata i jak na taki rocznik to nic złego nie powiem na niego a co do golfów oglądanych lub innych tego typu to szrot do którego niemiec boi się wsiąść to do polski wyśle a durni polacy to biorą sie zachwycają takim g... przecież to wystarczy dziury załatać trochę wklepać szpachelki nałożyć licznik skręcić i jakiś dresik poleci na golfa. A co do fiata to jak sie nie potrafi jeździć to nawet da się nowego auto zarżnąć a na producenta zgonić najłatwiej!
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Sob 24 Maj 2008, 21:40
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Jakos mnie nie przekonaly Twoje argumenty, mam wrazenie ,ze rozpisales sie na temat tego auta dla poprawienia wlasnego samopoczucia .Skoro uwazasz ,ze pojazd marki Fiat jest lepszy od VW, Audi lub Mercedesa to nie bede udowadniac wyzszosci marki aut niemieckich nad wloska oraz wyprowadzal z bledu i trwaj sobie dalej w tym przekonaniu Very Happy
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 24 Maj 2008, 21:40
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 25 Maj 2008, 21:22
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Mowiliśmy w poprzednich postach o autach używanych i starszych(porownanie zdezelowanego golfa z bravo) a jeśli ktoś ma problem z rozumieniem dluższego wątku to już nie moj problem:P
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Nie 25 Maj 2008, 21:56
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


zapewniam Cie ,ze potrafie czytac i zrozumiec przeczytany tekst. Zycze bezawaryjnej eksploatacji posiadanego pojazdu. Very Happy
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Maj 2008, 14:56
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Dokładnie..porównaliśmy bravo z golfem a nie fiata (jakiegokolwiek) z mercedesem e-klasse Smile bo tego się nie da porównać, chodź mietek c klase rodzniki ok. 1995 lubiły strasznie gnić (drzwi, progi). Każda marka ma jakieś mankamenty..w audi siadają turbiny, bo bóg jeden wie, ile mają nakulane Smile

I ja nie udowadniam wyższości, tylko realnie porównuje co mogę mieć za takie pianiądze jak przykładowo 9 tys.


Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Maj 2008, 16:37
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Dokładnie, jak napisał mój przedmówca, porównywaliśmy auta za 9 tys. a nie nowego golfa z używanym fiatem, a w segmencie aut używanych fiat jest dobrą ofertą. Dziękuje za życzenia:)
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


MazdaTribute

15 900

2004r.

225 780 km

mazowieckie

Mazda2

48 990

2016r.

57 000 km

śląskie

MazdaBT-50

33 900

2006r.

209 000 km

pomorskie

MazdaCX-5

53 900

2013r.

168 740 km

mazowieckie

MazdaCX-5

57 900

2015r.

181 249 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System