Mazda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rajdówka

Dyskutant



Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Fiat Uno Fire 1.0 1997r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Maj 2009, 09:46
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


ja mam w axa wyszło mi najtaniej formalności szybko i sprawnie. mam kwotę ubezpieczenia na certyfikacie dodam że to mój pierwszy samochód jest na mnie również ubezpieczenie nie mam zniżek i mam poniżej 25 lat za uno 1.0 '97 zapłaciłam 690 zł jednorazowo za cały rok.
w momencie gdybym zgubiła dokumenty wystarczą mi dokumenty przysłane z axa że wykupiłam ubezpieczenie i potwierdzenie wpłaty i jeżdżę samochodem czekając na duplikat i policja ma obowiązek to uznać wiem, bo chwilę spóźniłam się z płatnością i tam mi uświadomili, że mogę te kilka dni jeździć z dokumentami wykupienia i potwierdzeniem wpłaty Smile
osoby przed 25 rokiem po roku ubezpieczenia w większości ubezpieczalni nie dostają zniżek tylko redukują im się zwyżki. w axa nie biorą pod uwagę wieku Smile
poza tym w oc jest wpisane ubezpieczenie PUPIL i pieska w aucie mam ubezpieczonego Smile
mam nadzieję, że komuś pomogłam pozdrawiam
_________________
PKT.22
Powrót do góry
gadu-gadu
drwal19

Debiutant



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 29


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Maj 2009, 17:02
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


chyba troche przesadzasz z tymi opiniami o Link4. Zauwaz ze wiekszosc z nich to puste komentarze napisane przez konkurencje albo przez ludzi ktorzy nie maja o tym zielonego pojecia, bo chyba komentarzy w stylu "nie warto." nie bierzesz pod uwag?
Powrót do góry
Jarek 307
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 1111
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Był: Peugeot 306 1.4 1994r. Jest:Peugeot 307 1.6 16V-gaz 2002r. oraz Peugeot 807 2.2 HDI 2005r.
Piwa: 76/42
Wysłany: Pią 08 Maj 2009, 18:08
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


Prawda na temat ubezpieczeń jest jedna czy direkt czy nie to jak przyjdzie co do czego to im większe towarzystwo tym bardziej utrudniają życie ludziom tak kombinując aby nie wypłacić odszkodowania. Wymyślają tak absurdalne przepisy że i tak nie wiadomo o co chodzi. Ja ubezpieczyłem auto w MTU. Opłaciłem dobrowolne ubezpieczenie AC. Pech chciał ukradli mi samochód, wszystko odbyło się zgodnie z przepisami i w odpowiedzi od ubezpieczalni dowiedziałem się że mam się wypchać trocinami bo nie dostanę żadnego odszkodowania bo coś tam. Teraz zostaje mi prawnik i jak to nie pomoże to droga sądowa. I tak jest w Polsce ubezpieczając samochód nigdy nie masz pewności że ubezpieczenie je pokryje w 100%.
Powrót do góry
drwal19

Debiutant



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 29


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 11 Maj 2009, 13:31
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


zgadzam sie z Toba im wieksze towarzystwo tym czesciej te wszystkie sprawy zwiazane z wyplata odszkodowania, o ile wogole do nich dohodzi to nie po miesiau a po trzech miesiacach. Z tymi directami to tak srednio chyba trafiles, bo jednak taki agent tez wszystko opoznia, wprowadzenie czegos automatycznie do systemu jest szybsze niz przyjechanie do placowki i zalozenia teczki czy czegos tam....nie?
Powrót do góry
omega7

Czytelnik



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 9


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Wrz 2009, 17:19
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


co do MTU co się nie dziwię - na innym forum czytałem spory wątek gdzie ludzie pisali o podobnych wałkach i problemach... co do direct nie direct to fajnie ma to generali - mają stronę z ofertą direct (ubezpieczenia direct i drugą nie direct(ubezpieczenia)Wink szkoda, że benefia nie proawdzi ubezpieczeń 'stacjonarnych' (chyba, żę się myle?)
edit
chybe nie - tylko ubezpieczenia online
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 14 Wrz 2009, 17:19
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
WAMPIR

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 103
Skąd jesteś (miejscowość / region): woj ŚLĄSKIE
Posiadane auto: KIA SPORTAGE 2.0 16V 98r
Piwa: 1/1
Wysłany: Sro 30 Wrz 2009, 19:38
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


ja wam powiem tak tydzień temu szukałem najtańszego OC w Polsce ,przeszukiwałem internet i chodziłem po przedstawicielach i znalazłem najtańsze OC za 342 zł za pojemność 2 l i zniżka 60% w GENERALI Direkt zostałem obsłużony ekspresowo i fachowo . Polecam wszystkim Razz http://www.generalidirect.pl/ubezpieczenia-samochodowe?gclid=CIi7lt3vmZ0CFRRgZwodaSKK2w
_________________
tylno napędowce są najlepsze SUPER JAZDA
Powrót do góry
gadu-gadu
roger01

Debiutant



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: Mercedes
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 01 Paź 2009, 10:26
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


a ja powiem, że do link4 nie mam zastrzeżeń. Mam u nic oc i szyby. Z wymiany szyby musiałem już skorzystać i było bardzo ok. W trzy dni wymiana. Zważcie na fakt, że im większe towarzystwo tym więcej klientów, procent niezadowolonych może być ten sam ale ilość osób niezadowolonych wzrasta...
Powrót do góry
karmeleon

Dyskutant



Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 63
Skąd jesteś (miejscowość / region): wraszawa
Posiadane auto: ford focus
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Sty 2010, 17:17
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


Nie mam przekonania do firm , które biur nie mają i wirtualnie istnieją, zdecydowanie wolę duże, doświadczone firmy.
Powrót do góry
WAMPIR

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 103
Skąd jesteś (miejscowość / region): woj ŚLĄSKIE
Posiadane auto: KIA SPORTAGE 2.0 16V 98r
Piwa: 1/1
Wysłany: Sob 09 Sty 2010, 10:58
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


karmeleon napisał:
Nie mam przekonania do firm , które biur nie mają i wirtualnie istnieją, zdecydowanie wolę duże, doświadczone firmy.
Zato właśnie tak dużo płacisz bo jest pare biur i ludzi do opłacenia a wszystko kosztuje Very Happy
_________________
tylno napędowce są najlepsze SUPER JAZDA
Powrót do góry
gadu-gadu
dzydzy

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 336
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Scenic 99 1.9dti
Piwa: 9/7
Wysłany: Nie 10 Sty 2010, 03:49
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


zamówiłem,mam i jestem zadowolony,
1 m-c temu wymieniałem czołową szybę,koszt powielał opłatę ubespieczenia,za rok, pięknie wyminili.. a dopisze ze szyba kosztowła około 1500 złociszy,gdzie ja mam roczne ubespieczenia w Aviva w tej kwocie
pozdrawiam....
_________________
Print Screen
Powrót do góry
roger01

Debiutant



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: Mercedes
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 11 Sty 2010, 13:55
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) ubezpieczenia direct


WAMPIR napisał:
karmeleon napisał:
Nie mam przekonania do firm , które biur nie mają i wirtualnie istnieją, zdecydowanie wolę duże, doświadczone firmy.
Zato właśnie tak dużo płacisz bo jest pare biur i ludzi do opłacenia a wszystko kosztuje Very Happy


Dokładnie, popieram w 100%. W tradycyjnych ubezpieczalniach, trzeba najpierw opłacić pare osób żeby dostać ubezpieczenie Very Happy. Nigdy tak naprawdę nie poznamy czystej ceny bez prowizji. W directach typu link4 jest odwrotnie Wink Płacisz za produkt który otrzymujesz, nie opłacasz agentów. Zresztą directy i tak są tańsze od tradycyjnych towarzystw.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MAZDA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


MazdaCX-3

78 900

2018r.

128 000 km

śląskie

MazdaCX-3

64 900

2016r.

122 000 km

mazowieckie

MazdaCX-3

71 999

2017r.

119 000 km

pomorskie

Mazda3

62 200

2018r.

141 039 km

podkarpackie

MazdaCX-5

53 900

2013r.

168 740 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System